City_search_magnifier
 
Shopping
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Shopping

 

Ostud tasub teha pigem Bangkokis, kuurortides on kaubad kallimad. Oma soodsate hindade ja mitmekülgse kaubavalikuga on Bangkok lausa suurepärane ostupaik. Bangkokis võib Radchadamai tänaval asuval turul osta kaupu kogu maailmast. Rõivad on küllalt kvaliteetsed. Ban Mori linnaossa on koondunud enamik juveeliärisid, samas linna teises servas asuval turul Chatuchak  võib leida kõike: alates praetud ussidest kuni kuulsate moemajade rõivasteni välja.

Populaarseim kaubaartikkel on värvikirev siid, mida pakutakse nii valmisrõivastena kui ka kangana. Ehtepoodides on müügil palju kohalikest vääriskividest valmistatud ehteid. Tais kaevandatakse peamiselt rubiine ja safiiri, ehted on küllalt soodsa hinnaga ja ilusad.

Kohalik käsitöö on väga põnev. Kasutatud on erinevaid puuliike – mangot, kookost jne. Müüakse küünlaid, seepe, muusikariistu, köögitarbeid ja nahast kotte.

Niisiis tasub Taist osta meeneteks siidi, esemeid mustast emailist, hõbedast, pronksist, tinast, aga samuti vääriskive ja mitmesuguseid rahvakunstiesemeid. Ehkki hinnad on siltidel kirjas, võib isegi suurtes kauplustes tingida, kuid hinnaalandus ei tohiks ületada 30 protsenti.
Viimati uuendatud 22. september 2014
 
Kuumad pakkumised