City_search_magnifier
 
Meelelahutus
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Meelelahutus

 

Öine soovitus oleks kindlasti Ladina kvartalis ära käia, et tunda seda "õiget ööelu". Öösel võiks üle vaadata Eiffeli torni, mil see sädeleb paar minutit. Samuti on elamuseks kruiis öisel Seine'il ja jalutuskäik valgustatud sildadel. Öine Pariis on ilus!

Hulk erinevaid ajaveetmise võimalusi jäävad ka õhtutundideks, mil ahvatlevad kabareed, varieteed, diskoteegid ja ööklubid. Montmartre'i mäe läheduses on Pigalle’i väljak, mille ümbrust peetakse ööelu keskuseks - seal on palju baare ja diskoteeke.

Pariisis on üle 10 000 restorani, kus pakutakse tihti vaid rahvuslikke toite. Valida võib esmaklassiliste söögikohtade ja lugematute bistroode vahel. Söögi hinnad jäävad vahemikku 8-65 €, õlu 3-6 €, tass kohvi 3-5 €.

Dragons Elysées on Pariisi atraktiivsemaid restorane, mille akvaariumist põranda all on vesi ja üle 1000 kala - tõeliselt eksootiline kogemus selles hiina restoranis! Suurepäraseid hiina ja tai toite saab nautida ka Champs-Elysées’st eemal.

Kui soovite traditsioonilisemat bistroo-stiilis einet, proovige Fontaine de Mars’i või suurepärase hinnaga menüüd Astier’is.

Oberkampfi tänava äärde jäävad baarid meelitavad rohkem nooremat rahvast ja St-Martini kanali ümbrus ahvatleb oma boheemlike ja burgundia-päraste vaadetega.

Parimad restoranid leiad siit>>


Tuntumad toidud-joogid:

lahtine pirukas juustu ja singiga või šokolaadi ja marjadega tarte flambée
maks sinepiga foie de veau a la moutarde
praetud kartulipallid pommes de terre parisienne
ümmargused või pikad saiad croissant, baguette
küpsetatud jäätis omelette en surprise
korindilikööri ja valge veini segu kir
õunabrändi kalvados


Vaata siit>>, mida põnevat Pariisis ette võtta!
Viimati uuendatud 18. september 2014
 
Kuumad pakkumised