City_search_magnifier
 
Hotellid
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Hotellid

 
Järgnevalt on välja toodud valik mõningatest õdusatest ja soodsa hinnatasemega hotellidest, mis oma asukohalt on mugavalt kesklinna lähedal. Tähelepanu on väärt asjaolu, et Peterburi hotellid ei sisalda enamasti hommikusööki.

Lisaks allnimetatud hotellidele on pakkuda laia valikut erineva tasemega hotelle, kus hinna ja kvaliteedi suhe on hästi paigas ning asukoht eelistatult kesklinnas või selle vahetus läheduses. Pakume võimalust leida igaühele sobilik hotell - küsi täpsemalt meie konsultandilt!

Solo Sokos Vasilievsky 4* 
See 255 toaga omanäoline butiikhotell asub Vassili saarel, lähim metroopeatus on Vasiliastrovskaja peatus. Pikema jalutuskäigu kaugusel asuvad peamised vaatamisväärsused. Pakume seda hotelli koos St. Peter Line kruiisiga liinil Tallinn-Peterburi-Helsingi erihinnaga, mis sisaldab ka hommikusööki.

Radisson Sonya 4*
Väga omanäoline ja stiilne butiikhotell, kus sisekujunduses on läbiv Kuritöö ja Karistuse temaatika. Hotell asub kesklinnas, jalutuskäigu kaugusel Nevski Prospektist. Sobib ideaalselt kliendile, kes ootab Peterburist meeldejäävat ja luksuslikku majutuskogemust. Pakume hotelli lepingulise erihinnaga!

Nevsky Central Hotel 3*
Väike 35 toaga äriklassihotell Peterburi kesklinnas Nevski prospekti vahetus läheduses. Lähiümbruses asuvad poed, restoranid ja vaatamisväärsused. Hea transpordiühendus ülejäänud linnaga.

Nevsky Hotel Aster 3*

Asukohaga kesklinnas Nevski prospekti vahetus läheduses. Ermitaaž ja Iisaku katedraal asuvad mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel. Ümbruskonnas poed, baarid ja restoranid.

Helvetia 4* 
Asukohaga kesklinna vaiksemas tänavas Nevski lähedal. 

Hotel Astoria 5*
Asukohaga kesklinnas Iisaku katedraali vastas. Ühistransport 10 min kaugusel.

Viimati uuendatud 12. september 2014
 
Kuumad pakkumised