City_search_magnifier
 
Hotellid
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Hotellid

 

Järgnevalt on välja toodud valik mõningatest õdusatest ja soodsa hinnatasemega hotellidest, mis oma asukohalt on mugavalt kesklinna lähedal.

Lisaks allnimetatud hotellidele on pakkuda laia valikut erineva tasemega hotelle, kus hinna ja kvaliteedi suhe on hästi paigas ning asukoht eelistatult kesklinnas või selle vahetus läheduses. Pakume võimalust leida igaühele sobilik hotell - küsi täpsemalt meie konsultandilt!

MDM Hotel 3* 
Asukohaga ilusaimal väljakul Varssavis (Constitution Square) 1 km kaugusel südalinnast, lähedal asuvad ostukeskused, kultuuri-, söömis- ja meelelahutuskeskused. Vanalinn asub 20-minutilise ning Lazienki palee 10-minutilise jalutuskäigu kaugusel. Lähedal asuvad muuseumid ja ajaloolised vaatamisväärsused. 

Radisson Blu Sobieski 4* 
Asukohaga Varssavi äripiirkonnas ühel peatänavatest, 1 km pearaudteejaama, 15-minutiline jalutuskäik lähimasse metroojaama ja 1-minutilise jalutuskäigu kaugusel lähimast bussipeatusest. 

Intercontinental 5* 
Asukohaga Varssavi südalinnas Kultuuri- ja Teaduspalee vahetus läheduses. Hotell on üks kõrgemaid hooneid Varssavis. Hotelli 43. ja 44. korrusel asub Wellness Centre, kus basseinis mõnuledes saab nautida suurepärast vaadet kogu linnale.
Viimati uuendatud 15. september 2014
 
Kuumad pakkumised