City_search_magnifier
 
Perepuhkus Riias koos loomaaia külastusega
 • Jaga:
 • Saada sõbrale

Perepuhkus Riias koos loomaaia külastusega

 
Sõida perega Riiga jäätist sööma ja loomaeda külastama! Lisaks sellele leiab Riia lähedalt ka Via Jurmala Outlet Village ostuküla, kus algavaks kooliaastaks või lihtsalt garderoobi värskenduseks shopata.siseturism, puhkusereis, puhkus eestis, kultuurireis, baltic tours, puhkus kodumaalMÕNUS PEREPUHKUS RIIAS KOOS LOOMAAIA KÜLASTUSEGA
Hind pere kohta al 195 €


Paketis sisaldub:
 • kaks ööd majutust Hanza hotelli peretoas kahele täiskasvanule ja ühele lapsele (kuni 12a)
 • hommikusöögid
 • Riia loomaaia perepilt


Lisatasu eest:
 • edasi-tagasi bussipiletid Tallinnast Riiga
 • reisikindlustus


TINGIMUSED
 • Pakkumises toodud hinnad on näidishinnad ning võivad muutuda vastavalt valitud reisikuupäevadele ja kohtade saadavusele.
 • Soodsaima hinnaga kohtade arv on piiratud.
 • Pakkumine kehtib kasutamiseks vastavalt vabade kohtade olemasolule kuni 30.08.2021.
 • Vastutav reisikorraldaja Baltic Tours.
 • Pakkumisele kehtivad teenusepakkujate ja Baltic Toursi müügitingimused, mille kohta saab lisainfot Baltic Toursi reisikonsultandilt.

Riiki sisenemise tingimused (seisuga 17.06.2021):
Lätti sisenemise piirangud sõltuvad riigist, kust isik siseneb ja sellest, kas isik on Covid-19 vastu täielikult vaktsineeritud või viimase 180 päeva jooksul Covid-19 viiruse läbi põdenud või mitte.

Eestist saavad Lätti siseneda ilma negatiivse PCR-testi tõendita ning ei pea jääma eneseisolatsiooni isikud, kes on täielikult vaktsineeritud (täielik vaktsineeritus saabub 14 päeva peale vaksineerimiskuuri lõppu) või Covid-19 viiruse viimase 180 päeva jooksul läbi põdenud. Vaktsineerimist või läbipõdemist tuleb tõendada vastava EL sertifikaadiga. Kuni 1. septembrini 2021 on digisertifikaadiga samaväärne ka inglise- või lähteriigikeelne tõend paberil või elektrooniliselt.

Isikud, kes ei ole täielikult vaktsineeritud (vaktsineerimine lõpetamata) või ei ole Covid-19 viirust põdenud peavad esitama negatiivse PCR-testi tõendi, mis on tehtud kuni 72h varem või antigeeni testi, mis on tehtud kuni 24h varem. Samuti tuleb jääda 10-päevasesse eneseisolatsiooni juhul kui saabutakse kõrge riskiga riigistsh ka Eestist (14 päeva nakatumisnäitaja üle 75/100 000 elaniku kohta).  Eneseisolatsiooni võib lõpetada, kui 7. päeval tehakse PCR-test ja tulemus on negatiivne.

Vaktsineerimise ja viiruse läbipõdemise kinnituse esitamisest ja testide tegemise nõuetest on vabastatud: alla 12-aastased lapsed, kauba- ja reisijateveo teostajad, laevale minevad või sealt tulevad meremehed, lennureisijad, kes transiidi ajal ei lahku lennuvälja kontrollialalt ja viibivad seal kuni 24 tundi, Valka ja Valga omavalitsuste elanikud, kes liiguvad nende omavalitsuste piires ja EL kodanikud ning alalised elanikud, kes igapäevaselt ületavad Läti maismaapiiri.


Lisainfo ja broneerimine Baltic Toursi puhkusereiside osakonnast.

Telefon: 630 0400, 740 0000Viimati uuendatud 12. juuli 2021
 
Kuumad pakkumised