City_search_magnifier
 
Reisikava
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Reisikava

 
1. PÄEV. Swakopmund.
Esimesel päeval kohtute oma grupijuhi ja teiste reisikaaslastega, et üle käia järgmiste päevade reisikava. Ülejäänud päev on vaba omal käel avastamiseks.

2. PÄEV. Swakopmund - Namib Naukluft
Suundute lõunasse, kus asuvad kõrbealad. Enne päris kõrbe embusesse sukeldumist teete lühikese peatuse Walvis Bay sadamalinnas, mis on ideaalne paik linnuvaatluseks. Edasi suundute juba kõrbesse. Soovijatel on võimalus lisatasu eest osaleda giidiga ekskursioonil, mis annab ülevaate kõrbealade eluolust, tekkeloost ja muust huvitavast.

3. PÄEV. Sesriem - Sossusvlei
Ärkate enne päikesetõusu ning sõidate Sesriemi, mis on väravaks Sossusvlei liivadüünide juurde. Matkate kuulsa Dune 45 liivadüüni otsa, et sealt päikesetõusu nautida ning hommikust maastikku imetleda. Düünilt alla tulles istute maasturitesse, mis teid sügavamale Sossusvlei düünide vahele viivad. Enne majutuspaika sõitmist teete lühikese peatuse Sesriemi kanjonis, mis on tunnistus ajast, kui kõrbe asemel laius lopsakas loodus.

4. PÄEV. Ais-Ais
Peale hommikusööki võtate suuna Ais-Ais'i poole, mis on kuulus termaalvee poolest ning omamoodi Namiibia kuurortlinn. Õhtune supelus tähistaeva all on siin kindlasti oma aega väärt! 

5. PÄEV. Fish River Canyon - Orange River
Tõusete koos päikesega ning sõidate ühe maailma suurima kanjoni, Fish River Canyoni poole. Hommik on ideaalne, et täita mälestused ja fotokas imeliste reisipiltidega. Tutvute kanjoni ajalooga ning jalutate selle ühel äärel. Viimase öö Namiibias veedate jõe kaldal ning soovijatel on võimalus lisatasu ette võtta väike kanuumatk.

6. PÄEV. Cedarberg
Ületate Namiibia - Lõuna-Aafrika Vabariigi piiri ning suundute Cederbergi piirkonda. Cedarberg on tuntud kibuvitsa kasvukohana ning just sealt pärineb ka populaarne kibuvitsatee. Soovijatel on võimalus lisatasu eest osaleda traditsioonilisel õhtusöögil ja veinidegustatsioonil.

7. PÄEV. Kaplinn
Viimasel päeval sõidate Kaplinna, mis on üks värvikirevamaid ja huvitavamaid linnu maailmas. Enne reisi lõppu käite ära ka Table View vaateplatvormil, et kõik koos linnale avanevat kaunist vaadet imetleda. Reis lõpeb Kaplinna kesklinnas.

Pane tähele, et sama reisi on võimalik teha ka vastupidi suunas - alustades Kaplinnas ning lõpetades Swakopmundis.
Reisikorraldajal on õigus teha reisikavas põhjendatud muudatusi nendest ette teatamata.Viimati uuendatud 17. märts 2017
 
Kuumad pakkumised