City_search_magnifier
 
Reisikava
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Reisikava

 
1. PÄEV. LEND TALLINN - HELSINGI - SINGAPUR
Kogunemine Tallinna lennujaama väljuvate lendude saalis, kus jagatakse kõikidele reisijatele vajalikud reisidokumendid. Lend Tallinn - Helsingi ja lend Helsingi - Singapur (kellaajad täpsustamisel). Palume kontrollida reisi väljumise kellaaegu vahetult enne reisi!
 
2. PÄEV. SAABUMINE SINGAPURI
Saabume Singapuri. Transfeer hotelli. Vaba päev pikast lennust puhkamiseks ja omal käel linnaga tutvumiseks.

3. PÄEV. SINGAPUR, LEND SINGAPUR - MELBOURNE
Austraalia, Sydney, Brisbane, Cairns, Melbourne, Perth, seiklusreis, eksootikareis, puhkusereis, suvepuhkus, talvepuhkus, päikesereis, Baltic ToursHommikusöök. Teeme jalutuskäigu sellel huvitaval saarel. Singapur asub Malaka poolsaare lõunatipus ning tegemist on väikese saareriigiga, mida peetakse ka üheks 20. sajandi majandusimeks. Olles olnud kaubavahetuse sõlmpunktiks juba 19. sajandi alguses, tuksleb Singapuri kaubandus aina kiiremas rütmis. 

Singapuri sümbol Merlion, pool kala ja pool lõvi, tervitab meid Merlion Parkis. Tutvume elust kihava Hiinalinnaga. Vaba aeg lõunastamiseks. 
Õhtul suundume lennujaama ja lend Singapur - Melbourne (kellaajad täpsustamisel).
 
4. PÄEV. MELBOURNE
Saabume Melbourne’i hommikul ja alustame tutvumist linnaga. 
Ekskursioon Melbourne’is - näeme parlamendihoonet, Flindersi tänavat, Kuninglikku Botaanikaaeda, St. Kilda randa. Melbourne on Austraalia kõige mitmekesisem linn. Linnas näeb nii Victoria-aegset kui kaasaegset arhitektuuri. Melbourne on Austraalia suuruselt teine kosmopoliitne linn, mis asub Yarra jõe kallastel. Linnaosadest nagu Fitzroy, St. Kilda on tulnud maailma parimaid kunstiteoseid, muusika, toidukultuur, mood, teatrietendused ja disain. Melbourne’is asuvad ka kuulsad tenniseväljakud, kus toimuvad Australian Open tennisevõistlused.
 
5. PÄEV. VABA PÄEV MELBOURNES – SOOVIJATELE EKSKURSIOON PINGVIINIDE PARAAD
Kontinentaalne hommikusöök hotellis. Vaba hommik muuseumide ja parkide külastamiseks.
Soovijatega sõidame pärastlõunal avastama Phillipi poolsaart (lisatasu eest). Esmalt käime koaalade keskuses. Õhtupoolikul vaatame kuulsat pingviinide paraadi. Seda imelist ja ainulaadset vaatepilti saab näha ainult pooleteise tunni kaugusel Melbournist. Maailma kõige väiksemad pingviinid võtavad igal õhtul ette teekonna veest välja, paterdavad kaldale ning ronivad oma liivaurgudesse. Väikesed pingviinid on ainus pingviini liik, kes püsivalt Austraalias resideerub. Nad on umbes 1,5kg raskused olevused, kes elavad keskmiselt 6 aasta vanuseks.
 
6. PÄEV. VABA PÄEV MELBOURNES – SOOVIJATELE EKSKURSIOON SUUR OOKEANITEE
Kontinentaalne hommikusöök hotellis. Vaba päev Melbournis. Soovijatele pakume huvitavat päevast väljasõitu (lisatasu eest). Sõidame pikki maalilist Suurt Ookeaniteed (Great Ocean Road), mis keerutab mööda kaljust ookeani äärt. Tee saab alguse Torquay´i linnast, Melbourni lähistelt. Näeme rannikulinnu ja põneva ajalooga dramaatilisi kaljurahnusid. Teel teeme mitmeid pildistamispeatusi ja vaba aeg lõunastamaks Apollo Bay linnakeses. Siin asub kuulus laevahukurannik ning loomulikult 12 apostlit – niimoodi nimetatakse ookeanis asuvaid liivakivist kivisambaid, mis kõrguvad rannikujoonest eraldi. 
 
Austraalia, Sydney, Brisbane, Cairns, Melbourne, Perth, seiklusreis, eksootikareis, puhkusereis, suvepuhkus, talvepuhkus, päikesereis, Baltic Tours7. PÄEV. VEINIPIIRKOND - YARRA ORG
Kontinentaalne hommikusöök hotellis. Täna tutvume Austraalia veinipiirkonnaga. Veine on Austraalias toodetud juba 18. sajandist ning austraallased peavad oma veini kahtlemata maailma parimaks. Nagu Californiaski, on veinide tootmine seotud uusasukatega. Külastame Yarra orgu ja tutvume sealse viinamarjakasvatuse traditsiooniga. Degusteerime veini. Siinkandis valmib eelkõige mõõduka kliima tõttu Austraalia parim Pinot Noir, samuti Chardonnay. Seejärel naaseme Melbourne´i.
 
8. PÄEV. LEND MELBOURNE - ALICE SPRINGS - KINGS CANYON
Kontinentaalne hommikusöök hotellis. Transfeer lennujaama. Lend Melbourne - Alice Springs kell 09:30-10:50 (kohalikud kellaajad, lennunumber QF796). Alice Springsi tuntakse rahvasuus sagedamini Alice’i nime all, põliselanikud nimetavad kohta Mparntwe. Kesk-Austraalia on tihedalt seotud nii põliselanike elulaadi kui ka kullaotsingutega Austraalias 20. sajandil. Saabudes Alice Springsi, alustame sõitu Watarrka rahvuspargi suunas. Kerge lõunasöök. Õhtuks jõuame Kings Canyoni piirkonda.
 
9. PÄEV. KINGS CANYON – AYERS ROCK ehk ULURU
Varahommikul matkame Kings Canyoni rahvuspargis, naudime vaateid.
Imetleme looduse tööd miljonite aastate jooksul. Kings Canyoni punane salapärane ilu meelitab siia palju loodusearmastajaid. Looduspark on tänase päevani osaliselt ka põliselanike pühapaik. Hommikusöök hotellis. 

Seejärel sõidame läbi Kesk-Austraalia punase kõrbemaastiku. Jalutuskäik Ayers Rocki rahvuspargis ja päikeseloojang Ayers Rockis.

Austraalia, Sydney, Brisbane, Cairns, Melbourne, Perth, seiklusreis, eksootikareis, puhkusereis, suvepuhkus, talvepuhkus, päikesereis, Baltic Tours10. PÄEV. ULURU, LEND AYERS ROCK - ALICE - SYDNEY
Päikesetõus Ayers Rockis on tõeliselt unikaalne kogemus. Uluru (tõlkes saare mägi) ehk Ayers Rock on Kesk-Austraalias asuv suur liivakivi moodustis. Ulurut peetakse maailma üheks huviväärsemaks loodusnähtuseks. Tema avastaja Ernest Giles on öelnud, et Uluru on tähelepanuväärne kiviklibu. Sealjuures näeme aborigeenide pühapaiku Kata Juta ehk Olga mäemassiiv. Hommikusöök hotellis. 

Seejärel transfeer lennujaama. Lend Ayers Rock – Alice kell 09:45-10:35 ja Alice - Sydney kell 12:10-16:30 (lennunumbrid QF1940 ja QF791). Sydney on Austraalia suurim linn ning ühtlasi ka populaarseim turismisihtkoht. Siin on huvitavad arhitektuurilised vaatamisväärsused, kaunid pargid ja  liivarannad.
 
11. PÄEV. SYDNEY
Hommikusöök hotellis. Sydney on Austraalia vanim ja kõige tuntum linn. Tundub, et siin käib kogu tegevus õues – rannad ja tänavakohvikud on rahvarikkad ning sadamad kihavad laevadest. Tutvume linna vaatamisväärustega – maailmakuulus Bondi beach, Kings Cross, Sydney ooperimaja, Double Bay ja Rose Bay. Soovijatele pakume koos rikkaliku lõunasöögiga (lisatasu eest) laevakruiisi - imetleme sadama ja linna panoraami. Õhtu on vaba selle suurepärase linna nautimiseks.
 
12. PÄEV. SINIMÄED
Austraalia, Sydney, Brisbane, Cairns, Melbourne, Perth, seiklusreis, eksootikareis, puhkusereis, suvepuhkus, talvepuhkus, päikesereis, Baltic ToursHommikusöök hotellis. Lahkume Sydneyst, et külastada Blue Mountains ehk Sinimägede rahvusparki, mis  on UNESCO maailmapärandi objektina üks populaarsemaid vaatamisväärsusi Austraalias. Seda tuntakse ka Austraalia Suure Kanjonina. Mäed saavad alguse Sydney´i lähedalt, kõrgeimad kohad on peaaegu 2000 m kõrgused. Suur osa nendest mägedest kuulub rahvuspargi territooriumile ning koosneb pilkupüüdvast liivakivi platoost, mida läbivad kuni 760 m sügavused kuristikud. Näeme vihmametsa, huvitavaid kaljumoodustusi, sealhulgas nn Kolm Õde. Sõidame kunagise kaevurite rongiga. Külastame Featherdale’i looduskaitseala, kus elavad Austraalia põnevad loomaliigid - koaalad, kängurud ja krokodillid.

13. PÄEV. SYDNEY, LEND SYDNEYST
Hommikusöök hotellis. Transfeer Sydney lennujaama. Algab kojulend Sydney - Hong Kong (kellaajad täpsustamisel).
 
14. PÄEV. KOJULEND HONG KONG - HELSINGI - TALLINN
Lend Hong Kong - Helsingi ja Helsingi - Tallinn (kellaajad täpsustamisel).

Vastutav reisikorraldaja jätab endale õiguse teha reisikavas muudatusi.Viimati uuendatud 31. juuli 2018
 
Kuumad pakkumised