City_search_magnifier
 
Reisikava
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Reisikava

 
1. PÄEV. LEND TALLINN-DENPASAR
Lennupiletid Tallinnast Denpasari ei sisaldu paketi hinnas.

2. PÄEV. SAABUMINE UBUDISSE
Maandute Denpasari lennuväljal Balil ning sõidate kohe edasi Bali keskosas asuvasse Ubudi linnakesse. Ubud on linnake, kus on enim säilinud algupärast Bali kultuuri, loodust ja igapäevaelu. Sellele on lisandunud tänapäevased kohvikud, spaad ja hotellid. See on koht, kus kõige paremini on omavahel segunenud tänapäev ja minevik. Majutate ennast mõnusalt hotelli ja naudite esimest Bali stiilis õhtusööki (õhtusöök hinna sees).

Bali, seiklusreis, kultuurireis, ringreis, eksootikareis, Jesper Parve, Baltic Tours, Amazonas, reisikorraldaja, Indoneesia, puhkusereis, kaugreis, päikesereis, Minu Bali3. PÄEV. UBUD
Hommikul ärkate omas rütmis ja naudite ühist hommikusööki. Ülejäänud päeva naudite Ubudi linnakese võlusid ja elate sisse Bali rütmi. Päeva jooksul võib külastada maailmakuulsaid joogakeskusi, shopata kohalikul käsitööturul, nautida massaaze või kehahooldusi, või soovi korral lihtsalt basseini ääres pikutada ja olemist nautida. Õhtu hakul jalutate läbi riisipõldude kohalikku restorani ja õhtustate päikseloojangu saatel kõik koos (õhtusöök hinna sees).

4. PÄEV. RINGREIS SAAREL
Võtate ette väikese ringreisi mööda saart. Suundute vaatama UNESCO kaitse alla kuuluvaid Jatiluwi riisiterrasse, mis hõlmavad enda alla enam kui 600 hektarit. Kõiki neid põldusid hooldatakse siiamaani 9. sajandil rajatud ühtse veesüsteemiga ning sealsed vaated on tõeliselt lummavad. Külastate kohalikke külasid ja teete tutvust nende igapäevaeluga, astute sisse teeäärsetesse templitesse ja õpite Bali usundi alustalasid. Õhtustate kõik koos (õhtusöök hinna sees).

5. PÄEV. SANUR
Sõidate rannalinna Sanur, mis on ennekõike tuntud oma kena ja pika rannajoone poolest. Sanur oli Bali esimene rannakuurort, mis oma rahulikkusega on täielik vastand turistipealinna Kuta elule. See endine kalurikülake on imekombel siiamaani suutnud säilitada oma vaikuse ja mõnusa olemise. Suurema osa päevast veedate mõnusalt rannas, kuid sealsamas rannapromenaadil on olemas suurepärased võimalused kohaliku köögiga tutvumiseks, shoppamiseks või massaazide nautimiseks. Ööbimine Sanuris.

Bali, seiklusreis, kultuurireis, ringreis, eksootikareis, Jesper Parve, Baltic Tours, Amazonas, reisikorraldaja, Indoneesia, puhkusereis, kaugreis, päikesereis, Minu Bali6. PÄEV. ULUWATU TEMPEL
Külastate Uluwatu templit, mida peetakse üheks Bali tähtsaimaks ja kaunimaks templiks ning on ehitatud eesmärgiga kaitsta kogu saart pahade deemonite eest. See asub 70 meetri kõrgusel kaljunukil ja templi juurest avanevad imelised vaated ookeanile. Suundute õhtusöögile seal läheduses asuvasse restorani, kust avanevad samuti unustamatud vaated ookeanile ja surfirandadele. Peale õhtusööki (ei sisaldu hinnas) sõidate tagasi Ubudisse.

7. PÄEV. VÄLJASÕIT LOODUSESSE
Sõidate imetlema Bali rikast ja mitmekesist loodust. Käite vaatamas saare ilusaimaid koskesid ja Beratani ning Buyani mägijärvi. Tagasi Ubudisse jõudes külastate ka kuulsat Ubudi ahvimetsa. Õhtul lähete kohalikku templisse vaatama ühte salapärasemaid ettevõtmisi Bali saarel - 100 mehe chantimist ja tantsuetendust ehk Kecak tantsu. Selle juured ulatuvad peaaegu sajandi taha ja oma algupäraselt kasutati seda tantsu halbade deemonite ja inimeste eemalhoidmiseks.

8. PÄEV. PEALINN KUTA
Hommikul sõidate pealinna Kutale. Kuta on tuntud eelkõige oma maailmakuulsate restoranide, ööelu ja shopinguvõimaluste poolest (ka Jamie Oliveril on seal oma restoran). Teete tutvust ka Kuta rannaga, kus on võimalus võtta surfi algõpet (ei sisaldu hinnas). Õhtul suundute nautima saare pealinna elu ja melu.

Bali, seiklusreis, kultuurireis, ringreis, eksootikareis, Jesper Parve, Baltic Tours, Amazonas, reisikorraldaja, Indoneesia, puhkusereis, kaugreis, päikesereis, Minu Bali
9. PÄEV. GILI AIR SAAR
Peale hommikusööki võtate suuna Gili Air saarele. Gili Air on kõige rahulikum kolmest Gili saarest. Saarel puuduvad täielikult mootorsõidukid ja liigutakse vaid hobuste või ratastega. Ümber saare on võimalik jalutada vaid paari tunniga ning see on seda väärt, sest kogu jalutuskäiku saadab mõnus merekohin ja kenad rannaliivad. Gilile jõudmiseks peate sõitma natuke aega bussiga, millele järgneb paaritunnine paadisõit saarele. Paadireisi ajal on hea õnne korral võimalus märgata ka paadiga kaasa ujuvaid ja mänglevaid delfiine. Kohale jõudes majutate ennast rannal asuvatesse bungalow'desse, naudite päikest, valgeid liivarandu ja päikseloojangut.

10. PÄEV. GILI AIR SAAR
Vaba päev Gilidel. Saab päikest võtta või soovi korral laenutada paari euro eest maski ja lestad ning ranna lähedal snorgeldada (võib kohata merikilpkonni). Samuti võib sõita välja eraldi päevareisile sukelduma ja snorgeldama (ei sisaldu hinnas).

11. PÄEV. PETULU LINNUKÜLA JA TEGALLALANGI RIISITERRASSID
Sõidate tagasi Ubudisse, kus peale lõunat külastate kuulsat Petulu linnuküla, kuhu iga päev päikseloojangul saabuvad tagasi oma pesadele üle saare lennus olnud valged haigrud. Teete ka väikse jalutuskäigu imelistel Tegallalangi riisiterrassidel ning naudite üheskoos ka viimast ühist õhtusööki sel reisil (õhtusöök hinna sees).

12. PÄEV. LAHKUMINE UBUDIST
Peale hommikusööki on veel aega päikest võtta ja nautida imelist Ubudit ning peale lõunat seate endid juba Denpasari lennuvälja poole, kust toimub äralend.

13. PÄEV. SAABUMINE TALLINNASSE
Hommikul maandute juba Tallinnas. Lennupiletid Balilt Tallinnasse ei sisaldu paketi hinnas.

Reisikorraldaja jätab endale õiguse teha reisikavas muudatusi.Viimati uuendatud 11. jaanuar 2021
 
Kuumad pakkumised