City_search_magnifier
 
Reisikava
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Reisikava

 
Meie reisi esimesed päeva veedame Antiqua linnakeses, seejärel sõidame kümneks päevaks San Marcose külasse Atitlani järve kaldal. Külastame ka teisi järveäärseid külasid nagu San Perdo, Panajachel, Santiago ja San Juan. Supleme kuumaveeallikates, sõidame SUP-lauaga mööda peegelsiledat järve, tantsime end taevasse ekstaatilisel tantsupeol, šoppame käsitööturul, naudime romantilisi restorane järve kaldal, sööme värskeid avokaadosid, joome end kakaost "purju" ehedatel kakao-tseremooniatel, teeme joogat, mediatisoone ja kerge matka magava vulkaani tippu, kust langeb eepiline vaade kogu järvele. Tom Valsbergil on kaasas ka kitarre ja muusikutest sõbrad, kes kindlasti annavad meile privaatkontserdi.

ringreis, eestikeelne ringreis, kultuurireis, rühmareis, eestikeelne rühmareis, Germalo, Fix Ideed, Baltic Tours, Amazonas reisid"San Marcoses ei saa kõike ette ära planeerida, muidu ei jää ruumi müstikale. Seepärast avaldame konkreetsema tegevuskava alles paar nädalat enne reisi algust, kui oleme ise kohapeal ja leidnud just need kõige imelisemad sündmused, peod ja joogatunnid, mis seal sel aastal toimuvad ning just need kõige imelisemad ravitsejad ja šamaanid, keda on võimalus külastada. Kindel on see, et maagiline, põnev, arendav ja silmipimestavalt ilus saab see reis olema.

Vastasel juhul poleks ma seal käinud juba neli aastat järjest ja ei väidaks väidaks, et iga aastaga läheb aina imelisemaks!" ütleb maailmarändur Tom Valsberg.

Reisistiil: puhkuse, enesearengu ja tervisliku meelelahutuse reis. Kavas on ka üks või paar kergemat u tunniajast matka.

Majutus: Ööbime Antiquas mugavas butiik-hotellis ja San Marcos La Lagunas ööbime kohe järve kaldal kogu külakese parimas hotellis, sh on terve hotell on meie seltskonna päralt.

Tempo ja kulg: Igale päevale oleme planeerinud paar ühistegevust - nt joogatund, mõne ravitseja külastamine, SUP-lauaga matk, kakao-tseremoonia, ekstaatilise tantsu pidu, mantralaulmise ring, lähedal asuvate küladega tutvumine ja lisaks mitmeid üllatusi. Sündmused ei ole küll kohustuslikud, kuid sa kindlasti soovid osaleda, sest see kõik on nii .. äge. Igal päeval on Sul aega ka ise ringi vaadata-jalutada, jõe kaldal peesitada ja aega maha võtta. Meie retkel on oluline osa muusikal - Tom mängib kitarri ja oodata on õdusaid õhtuid lõkketule ääres.

Kliima: Vihmavaba hooaeg on Guatemalas novembrist aprillini ja siis on siin iga päev Eesti kõige ilusam suvepäev - mõnusalt soe, aga mitte tapvalt palav. Päeval on sobivaim t-särk, õhtul võib vaja minna pusa või õhukest jopet.

Transpordiviis: takso-buss, paaditakso ja tuk-tuk takso. Oma jalad ka! Olles San Marcoses oleme 2-minutilise jalutuskäigu kaugusel linna keskväljakust.

Vastutav reisikorraldaja jätab endale õiguse teha reisikavas muudatusi.Viimati uuendatud 31. oktoober 2019
 
Kuumad pakkumised