City_search_magnifier
 
Šamanistlik väereis Peruusse
 • Jaga:
 • Saada sõbrale

Šamanistlik väereis Peruusse

 
See reis viib avatud osaleja kehalisele ja hingelisele rännakule Peruusse – nii kuulsaimatesse kui ka varjatuimatesse üksildastesse paikadesse. Reisil on aega olla nii koos kui iseendaga, tempo on mõõdukas ja olulistes kohtades võetakse piisavalt aega, et kogeda kohalolekut, ammutada väge ning olla „siin ja praegu“. Külastame müstilist Machu Picchu’t ja Inkade muistse riigi pealinna Cusco’t. Võtame aja maha Pühas Orus Valle Sagrado’s ja kohtume Pachamamaga salatemplites, kus ei kohta ühtegi turisti. Seejärel sukeldume Amazonasesse, et lasta end kanda maailma kõige suurema vihmametsa ürgsel jõul. 

Reis toimub 14.11.-01.12.2018.
Müstiliste sisemiste radade uksed avab holistiline terapeut ja muusik Triin Hio, teed näitab antropoloog Karmen Tornius.

18-PÄEVANE EESTIKEELNE RINGREIS PERUUS
Hind al. 3400 € / in
või al. 96 € / kuus (vaata järelmaksu infot siit)

TUTVU DETAILSE REISIKAVAGA SIIN>>

Hinnas sisaldub:
 • siselennud Lima - Cusco; Cusco - Lima - Iquitos; Iquitos - Lima
 • majutus
  linnades: väikehotellide kahestes tubades
  Amazonase vihmametsas: džunglisse ehitatud lihtne ja mugav kämping
 • hommikusöögid
 • programmis mainitud kohalik transport
 • programmis mainitud eestikeelsed ekskursioonid
 • eestikeelse grupijuhi teenused sihtkohas

Lisatasu eest:
 • edasi-tagasi lennupiletid Eestist Peruusse
  VEELGI SOODSAMAD LENNUPILETID LEIAD MEIE EESTIKEELSEST E-POEST
 • reisikindlustus
 • lisaekskursioonid


TINGIMUSED
 • Kohtade arv on piiratud.
 • Vastutav reisikorraldaja on Amazonas Reisid OÜ.
 • Pakkumisele kehtivad vastutava reisikorraldaja ja Baltic Toursi müügitingimused, mille kohta saad lisainfot Baltic Toursi reisikonsultandilt.
 • Lisainfo:
  - 5-päevase metsaretke vältel ei ole raha kusagil kulutada. Lisaks söögile, joogile ja korralikule ulualusele on meie ümber terve hulk inimesi, kes on ainult meie seltskonna päralt - kokad, metsagiidid, abilised - et meie metsasoleku aeg kulgeks mõnusalt ja turvaliselt. Sööme kolm korda päevas rikkalikku ning mitmekesist toitu. Samuti ei viibi sel ajal kämpingus teisi turiste, meie privaatsuse tagamiseks jäetakse osad bungalod tühjaks. Sellist privaatust ei paku meile teadaolevalt ükski teine reisikorraldaja ei kohapeal ega kaugemal. Oma metsarahvast hoiame samuti hästi - oleme teinud aastaid tööd, et neid leida, ning maksame neile ka väga korralikku palka, et neid hoida. Kogu toit, puhas vesi joogiks ja toidu valmistamiseks, varustus ja inimesed tuleb kämpingusse tuua ca. 120 km mööda vett. Lisaks ei ole Peruu ammu enam Eesti mõistes odav riik. See kõik õigustab ka hinda, mida me oma reisi eest küsime.

  talvepuhkus, päikesereis, puhkusereis, soojamaa reis, eksootikareis, seiklusreis, reisipakett, pakettreis, Baltic Tours- Jootrahadest - Peruus ei eelda ega "nuia" keegi automaatselt jootraha. Seda rohkem aga hinnatakse seda, kui meeldivat teenindust ja tähelepanu väikese jootrahaga väärtustatakse. Toit maksab Peruus Eestiga sarnast hinda või on tsipa odavam. Söögikohtades on kombeks jätta jootraha 5-10 protsenti, kui oled toidu ja teenindusega rahul. Lisaks hindavad reisijapoolset rahalist tänu kõrgelt meie giidid ja personal metsas ja mägedes, kuid nagu öeldud - nad on hästi tasustatud ja nimetatud jootraha on sümboolne.

  - Kokkuvõttes, suurte lisakulutustega arvestada ei tule. Suveniiride ja käsitöö ostmiseks või võimalikele õhtustele väljaskäimistele kuluvaid summasid me loomulikult ette ennustada ei oska, kuid kokkuvõttes oleme soovitanud järgmist – kui arvestad maksimaalselt 500 euroga kogu reisi peale, siis on selle eest kindlasti korralikult ja rikkalikult söödud, joodud, õhtuti väljas käidud ja kott suveniire ja käsitööd pilgeni täis.

  - Lisaks - Peruu on väga ebatavaline maa ning tegemist ei ole ka kaugeltki tavalise turismireisiga. Ööbimisel paneme rõhku kohalikule karakterile ning kindlasti ka asukohale. Kõik meie majutuskohad on hoolikalt valitud väikesed, lihtsad, sõbraliku pererahvaga koduhostelid ning asuvad alati linna südames, jalutuskäigu kaugusel nii vaatamisväärsustest kui söögikohtadest. Majutus on kahe- või kolmekohalistes tubades, džunglis kahekohalistes bangalotes. Ühtegi matka ei džunglis ega mägedes ei tee me koos asjadega, igal pool saab asju turvaliselt pererahva hooleks jätta. Toidu valikul nii džunglis kui mägedes paneme rõhku tervislikkusele ning põlisrahva tarkusele – on ju lugematu hulk tänapäeval üle maailma kuulsad mitmekesised ja tervislikud toidud pärit just siit.  


VIISAINFO
Eesti passi omanikule ei ole Peruusse sisenemiseks viisa olemasolu vajalik. Vaata täpsemat infot Välisministeeriumi kodulehelt.

VAKTSINEERIMINE
Tutvu vaktsineerimissoovitustega Terviseameti kodulehel.


Lisainfo ning tellimine Baltic Toursi puhkusereiside osakonnast.
Telefon: 740 0000, 630 0400Viimati uuendatud 24. aprill 2018
 
Kuumad pakkumised