City_search_magnifier
 
Prantsusmaa, Provence
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Prantsusmaa, Provence

 

Provence - maaliline maastik lavendlite ja oliivisaludega, siristavad tsikaadid, ohtralt ajalugu ja kunsti ning suurepärane köök... 


Majutumine tüüpilises provence'ilikus vanas suurtalus mas'is.
Nädala jooksl võimalik sõita läbi järgmistest linnakestest: Arles, Avignon, St. Remy, Les Baux, Tarascon, Pont du Gard, mis kõik jäävad majutuskohast 50-60 km raadiusesse.

Arles on vana roomaaegne linn amfiteatri ja ilusa vanalinnaga. Avignonis tasub kindlasti külastada kuulsat paavstide paleed – 14.sajandist pärit hiigelpaleed, kus läbi sajandite elasid kuulsad Avignoni paavstid. Avignoni jaoks ei ole vaja planeerida tervet päeva, selle võib ühendada sõiduga näiteks kuulsatesse Chateauneuf du Pape’i veinimõisatesse. St. Remy on kuulus oma tänapäevani töötava vaimuhaigla poolest, kus aastatel 1889-1890 veetis oma viljakaima kunstnikuperioodi Vincent Van Gogh. St.Pauli de Mausole’s on näha kunstniku tuba ja kogu linnakeses kohad, mida ta maalinud on. St. Marie De La Mer on ilus Vahemere-äärne linn pika rannapromenaadi ja kaunite randadega. Õhtuti on linn täis väikeseid restorane ja kohvikuid, kus mõnusalt aega veeta. Les Baux on kõrgel mäe otsas asuv kindlus ja miniatuurne linn, kuhu tasub samuti sõita. Ilus on jalutada linnakeses, kus peamiselt vaid suveniiripoed  ja kohvikud üksteise kõrval reas. Tarasconis tasub külastada lossi, Pont du Gard'is väärib vaatamist akvedukt, mis Rooma aegadel varustas Nimes’i linna veega. Kindlasti on märkimisväärseks vaatamisväärsuseks suuruselt maailma teine kanjon Verdón.


Hind: al. 640 €* /in.
*hind kehtib tingimusel, et koos reisivad 8 inimest


Hinnas sisaldub:

  • edasi-tagasi lennupilet koos maksudega Marseilles'sse
  • autorent 8 päevaks
  • majutus 7 ööks, Le Mas des oliviers , madalhooajal

NB! Hind võib muutuda vastavalt lennukohtade saadavusele ja reisikuupäevale.
Lõplik hind kinnitatakse broneerimisel.
Paketi hind kehtib tingimusel, et koos reisivad kaheksa inimest.
Majutuskohas kasutatava elektri ja kütte (vajadusel) eest tuleb tasuda kohapeal.


Palun tutvu Baltic Toursi müügitingimustega siin>>

Lisainfo ning tellimine Baltic Toursi puhkusereiside osakonnast.

Telefon: 740 0000, 630 0400
Viimati uuendatud 14. juuni 2017
 
Kuumad pakkumised