City_search_magnifier
 
Singapur
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Singapura - lõvi linn

 
Singapura „lõvi linn“ on linnriik, mis eelkõige tuntud oma pilvelõhkujatega ja maailma ühe olulisema ärikeskusena ning pakub suurepärast lennuväravat Aasia reisideks. Võtad ette reisi Balile või Taisse, Austraaliasse või Uus-Meremaale – Singapur on võtmelennujaam ümberistumiseks. Teel unelmate rannapuhkusele soovitame teha mõnepäevase peatuse Singapuris, et vaadata see ilmaime oma silmaga üle. Singapuriga tutvumiseks on võimalik ette osta mitmesuguseid linnaekskursioone, paadituure jõel, külastada eksootiliste taimedega Singapuri botaanikaaeda, vaatamist väärt on tuhandeid sorte sisaldav Orhideede Aed. Šoppajatele pakub suurlinn väga mitmekülgseid võimalusi.

Millal minna?
Tavaliselt on mai ja juuni kuumimad kuud (ca 31ºC) ning november ja detsember on vihmased hooajad. Kõik ülejäänud kuud on parim aeg Singapuri külastamiseks.

Lennupilet Singapuri Finnairiga al. 839 €

MAJUTUS
Majutus 3* hotellis, hind al. 42 €
Majutus 4* hotellis, hind al. 55 €
Majutus 5* hotellis, hind al. 95 €

Hind on ühe inimese kohta kaheses toas / üks öö


EKSKURSIOONID

Öösafari Singapuri loomaaias
Singapuri loomaaed on üks parimaid Aasias. Öösafaril liigutakse giidi juhendamisel spetsiaalse trammiga läbi 40 ha suuruse maa-ala, kus on võimalik näha erinevaid loomi neile loomulikus keskkonnas. Tuur algab kell 18.00 ja viib läbi kaheksa geograafilise piirkonna, alates Himaalaja mäestikest kuni Lõuna-Ameerika vihmametsadeni.
Hind al. 33 €

Sentosa saar ja Underwater World
Sentosa saar pakub erinevaid võimalusi ajaveetmiseks. Saarel saab tutvuda Singpuri ajalooga, külastada Underwater Worldi, kus on üle 250 liigi mereelukaid ja veealune tunnel, kus saab kõndida otsekui kalade keskel, lisaks ka delfiinaarium. Ekskursioon lõpeb köisraudteesõiduga Mount Faberile, kus avaneb maaliline vaade Singapurile.
Hind al. 45 €

Millal minna?
Singapuri sobib külastada aastaringselt. Kuna siia on koondunud niivõrd palju erinevaid etnilisi gruppe (hiinlased, malailased, tailased), on pidevalt toimumas suuremaid või väiksemaid festivale või muid põnevaid kultuurisündmusi. Kuna Singapur asub praktiliselt ekvaatoril, on kliima aastaläbi ühtlaselt väga soe (õhutemperatuur ei lange kunagi alla 20 kraadi) ja niiske. Ka vihmasajud on ühtlaselt kogu aasta peale jaotunud, kuid tegemist on troopiliste vihmasadudega, mis ei kesta kuigi kaua.

Kohalik köök ja šopping
Singapur on suurepärane sissejuhatus aasia kööki - siin leiab hiina, tai, malaisia ja india köögi parimaid palasid, mida saab nautida võrreldes teiste Aasia riikidega üsna läänelikus õhkkonnas. Kindlasti tuleks ära proovida kohalik Tiger õlu. Singapurist on pärit ka Singapore Sling nimeline kokteil - kõige õigem on seda nautida Raffles hotelli Long Baris, kus see kokteil leiutati. Peale kohaliku köögi on Singapur kuulus ka suurepäraste ostuvõimaluste poolest. Ilma Orchard Roadi ostutänavat külastamata ei saa Singapurist lahkuda. Huvitavad piirkonnad, kuhu tasuks samuti vaadata, on Chinatown, Little India ja Arab Street.

Kuhu edasi?
Singapur on hea variant linnapuhkuseks teel Aasiasse või Austraaliasse. Finnair pakub võimalust teha peatus Singapuris Austraalia reisidel.

Sydney al. 1321 €

Melbourne al. 1303 €
Brisbane al. 1322 €

Singapurist on mugavad lennuühendused ka teistesse Aasia riikidesse, näiteks Malaisiasse ja Taisse
Täpsem riigi- ja viisainfo Välisministeeriumi kodulehel siin>>
Vaktsineerimisinfo Terviseameti kodulehel siin>>

Palume tutvuda Baltic Toursi müügitingimustega siin>>

Lähem info ja broneerimine Baltic Toursi puhkusereiside osakonnast.

Telefon:
740 0000, 630 0400
Viimati uuendatud 16. juuni 2014
 
Kuumad pakkumised