City_search_magnifier
 
Toscana
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Toscana

 

Kujutle end veetmas idüllilist puhkust eraldatud ja romantilises Toscana nurgakeses vaid minutite kaugusel Luccast, poole tunni kaugusel Pisast ja tunni kaugusel Firenzest ja Cinque Terrest!


Tänasel päeval on Fattoria Colleverde mitte ainult üks Itaalia parimatest veini ja oliivõli tootjatest vaid pakub ka majutust neile, kes janunevad ainulaadse maaturismi kogemuse järele. Viinamarjaistandus ja oliivisalud paiknevad laias orus.

Külastajad on alati oodatud viinamarja istandusse. Võib korraks läbi asuda, et nautida klaasike punast või valget veini, samuti saab osaleda põhjalikumal ekskursioonil viinamarjaistandusse ja oliivõli tootmishoonetesse.
Toscana päikese alla!

Majutuse pakkumine: nädalane pakett Colle Verde's al. 385 €* /in. 
*hind kehtib tingimusel, et koos reisivad vähemalt 4 inimest, reisiperiood  26.08-28.10.2017


Hinnas sisaldub:

  • 7 ööd majutust Colle Verde' 4-kohalises majas (majutus võimalik ka 6- ja 12-kohalistes majades)
  • autorent 7 päeva
Lisatasu eest:
  • lennupilet- parim võimalus lennata LOT-iga läbi Müncheni Firenzesse, hinnad al.249 €/in. 
  • soovi korral lisaöö  Firenzes
  • kokanduskursus (kursus kestab 5-6h, osalejaid minimaalselt 8)
  • ekskursioonid Colle Verde' veinikeldritesse, viinamarjaistandustesse, oliivipuuaedadesse ja oliivõli tootmise hoonetesse

Ekskursioon ja veinidegusteerimine üksikkülastajatele ja väikestele gruppidele (maksimaalselt 8 inimest): viinamarja teekond istandusest läbi keldri veiniks saamiseni, ülevaade veinikultuuri ajaloost, viinamarjade käärimisprotsessist ja veini tammevaatides laagerdamise müsteeriumist. Peale ekskursiooni nauditakse Colle Verde' veine.
Ekskursioon kestab umbes 45 minutit ja selle hinnaks on al.15 €/inimene.


Mida teha ja näha Toscana maakonnas?

Toscana maastikud on olnud oluliseks inspiratsiooniallikaks sealsetele kunstnikele ja arhitektidele. Sirged küpressid, viinamarjapõllud, oliivisalud on Itaalia ideaalmaastikud.

Kuulsamad linnad, mis jäävad Toscana maakonda, on Arno jõe kallastel laiuvad Firenze ja Pisa, lõuna pool asuv Siena, mägilinnad Montepulciano ja San Gimignano. Firenze on tulvil kunsti ja arhitektuuri, kuulsas Uffizi galeriis on näha nii Itaalia kui kogu Euroopa kuulsate kunstnike meistriteosed. Firenze on Michelangelo ja Leonardo linn. Pisas ei vaja tutvustamist kuulus viltune kellatorn. Sienas on Itaalia ja paljude meelest ka Euroopa võimsaim gooti katedraal, mille marmorparkett on üks tähtsamaid vaatamisväärsusi. Sõites Sienasse on soovitatav seda teha mööda käänulist Chianti mägiteed, mis lookleb läbi Toscana maastike. Teele jäävad imeilusad väiksed linnad Greve ja Castellina, kus saab degusteerida erinevate kohalike veinimõisate toodangut.

Toscanasse reisimiseks on mugavaim viis lennata Pisasse aga ka Firenze, Milaano või Rooma pole kaugel. Itaalia rongiliiklus on mugav. Colle Verde'sse jõudmiseks ja ringi liikumiseks soovitame autorendi teenust. Teede tähistused on head, kiirteedel sõites tuleb aga arvestada teemaksuga. Lähimad avalikud rannad Viareggio ja Pietrasanta asuvad 30 km kaugusel. Kes soovib aga looduslikumat randa, siis on soovitatav sõita Livornosse. Võimalusel soovitame ka külastada Elba saart, kuhu kunagi saadeti asumisele Napoleon.Lisainfo ning tellimine Baltic Toursi puhkusereiside osakonnast.

Telefon: 740 0000, 630 0400
Viimati uuendatud 19. jaanuar 2018
 
Kuumad pakkumised