City_search_magnifier
 
Reisikava
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Reisikava

 
1. PÄEV. SAABUMINE BORDEAUX'SSE
Saabumine Bordeaux lennujaama, kus teid võtab vastu meie kohapealne partner.
Lennujaamast saate kätte ka hinnas sisalduva rendiauto.

Sõit Dordogne piirkonda, kus asub teie majutuspaik - Chateau des Vigiers.
Õhtusöök hotellis.

Chateau des Vigiers on 1597. aastal ehitatud imekaunis loss, Bordeaux'ist idas. Tuntud ka kui 'väike Versailles', chateau on läbinud renoveerimiskuuri ning pakub tõeliselt imelist võimalust lõõgastuda ja mängida golfi keset prantsuse maapiirkonda. Chateau'd ümbritsevad viinamarjaistandused ning selle juurde kuulub ka hinnatud golfirada.

golfireis, veinireis, kultuurireis, spordireis, golf välismaal, golfi mängimine, golf, veinidegusteerimine, Prantsusmaa, Bordeaux, ringreis, Baltic Tours


2. PÄEV. GOLF CHATEAU DES VIGIERSIS
Peale hommikusööki on aeg alustada esimest golfimängu.
Les Vigiersi golfiväljak viib mängija läbi ploomiistanduste, viinamarjapõldude ja metsade. Raja disaineriks on Donald Steel, kes peab just seda üheks oma parimaks saavutuseks. Les Vigiersi golfiväljak koosneb kolmest 9-rajalisest väljakust, mis annavad võimaluse kolmeks erinevaks 18-rajaliseks mänguks. Üks radadest on arvatud ka kümne Edela-Prantsusmaa parima golfiraja hulka.

Vaba aega on soovituslik kasutada ka Bergeraci linna külastamiseks. Tegemist on Dordogne jõe kallastel asuva linnaga, mis on ideaalne paik jalutuskäiguks, kohvikukülastuseks ja suveniiride ostlemiseks.


3. PÄEV. SAINT-EMILION JA CHATEAU FIGEAC
Sõidate Saint-Emilioni linna, kus teid ootab ingliskeelne linnaekskursioon.

Saint-Emilion on keskaegne linn, mis seisab uhkelt kaljunukil ning vaatab üle ümbritseva maastiku. Linnast leiab mitmeid hinnatud vinoteeke, kust soovi korral head ja paremat kaasa osta.

Edasi suundute Chateau Figeaci, mis on üks suurima maavaldusega veinimõisaid piirkonnas. Piirkonna ajalugu ulatub tagasi 2. sajandisse ning tänase veinimõisa alalt on leitud nii iidseid varemeid, veesüsteeme ja palju muud.
Veinimõisas saate degusteerida Chateau Figeaci Premier Grand Cru Classé Saint Emilion veine.

Pärastlõunal suundute 18-rajalisele Saint-Emilioni golfiväljakule, kus veedate aktiivse pärastlõuna. Palju kiita saabud väljaku disaineriks on legendaarne Tom Doak. Antud raja puhul tasub mainida, et selle ehitusel ei ole kasutatud tehislikke vorme vaid rada voolab maastiku järgi.

golfireis, veinireis, kultuurireis, spordireis, golf välismaal, golfi mängimine, golf, veinidegusteerimine, Prantsusmaa, Bordeaux, ringreis, Baltic Tours


4. PÄEV. BORDEAUX
Peale hommikusööki pakite asjad autosse ning suundute Bordeaux linna.
Seal ootab teid taaskord ingliskeelne linnaekskursioon, mis viib teid avastusretkele läbi selle 2000-aastase linna. 

Õhtuks jõuate oma järgmisesse majutuskohta, milleks on luksushotell Sources de Caudalie. Hotelli tee eriliseks tõsiasi, et just sealt leiab 1999. aastal avatud maailma esimese veiniteraapia keskuse. Hotellis on ka Michelini tähe vääriline restoran.


5. PÄEV. CHATEAU SMITH HAUT LAFITTE
Teid ootab ees järgmine veinimõis, milleks on Chateau Smith Haut Lafitte, kus saate proovida Grand Cru Classé de Graves veine.
55 hektaril laiuv veinimõis lõikab kasu omapärasest pinnasest, mida on tunda ka veinide maitses.

Pärastlõunal suundute tagasi hotelli, kus teid ootab ees vinoteraapia sessioon.
Tegemist on hooldusega, mis kombineerib sooja vee ning viinamarjade kõige paremad omadused erinevates massaažides, vannides ja saunahoolitsustes.


6. PÄEV. MEDOC LES VIGNES JA CHATEAU LASCOMBES
Hommik algab mänguga hinnatud 18-rajalisel Medoc les Vignes golfiväljakul, mille disaineriks on Rod Whitman. Tegemist on väga mitmekülgse rajaga, mis pakub väljakutseid nii algajale kui ka juba vilunud golfimängijale.

Pärastlõunal suundute aga Chateau Lascombes veinimõisa. Tegemist on 17. sajandil asutatud veinimõisaga, mille tänane hoone ehitati küll alles 19. sajandi lõpus. Lascombes'i veinimõis on pärjatud kui paremuselt teine Medoc veinide tootja maailmas.

Õhtuks jõuate tagasi hommikuse golfiraja juurde, kus asub teie ööbimispaik Golf du Medoc Hotel and Spa. Tegemist on väga hea kvaliteediga 4* hotelliga, mis keskendub golfi, spaa ja veinikultuuri kooslusele.

golfireis, veinireis, kultuurireis, spordireis, golf välismaal, golfi mängimine, golf, veinidegusteerimine, Prantsusmaa, Bordeaux, ringreis, Baltic Tours


7. PÄEV. MEDOC LES CHATEAUX JA CHATEAUPICHON LONGUEVILLE
Alustate päeva mänguga 1999. aasta French Open karikasarja koduks olnud 18-rajalisel Medoc les Chateaux golfiväljakul. Laiad väljad, mida ääristavad tiigid ning mille vormimisele on kaasa aidanud Atlandi ookeanilt puhuvad tuuled pakuvad mängurõõmu igale golfisõbrale.

Päeva teises pooles ootab teid järjekordne veinimõisa külastus ning selleks on Chateau Pichon Loungueville, kus saate nautida Grand Cru Classé de Medoc veine. Juba 17. sajandil alguse saanud veinitootmine tegi endale nime vaid paari aastaga ning toodab tänini hinnatud veine.

Reisi viimasel õhtul ootab teid ees ka õhtusöök ühes Medoci veinimõisas.


8. PÄEV. REISI LÕPP
Peale hommikusööki on aeg end hotellist välja registreerida ning vastavalt lennukavale ja rendiauto tagastamisajale taas lennujaama suunduda, et koduteed või edasist reisi alustada.

Suurematele seltskondadele (alates 8 inimest) pakume kogu reisi vältel ka juhiga autorendi teenust. Küsi täpsemat infot ja hindasid Baltic Toursi reisikonsultandiltViimati uuendatud 28. märts 2018
 
Kuumad pakkumised