City_search_magnifier
 
Reisikava
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Reisikava

 
1. PÄEV. LEND TALLINN - FRANKFURT - MONTEGO BAY
Lend Tallinn-Frankfurt-Montego Bay.

2. PÄEV. MONTEGO BAY
Vaba hommikupoolik rannamõnude nautimiseks. Pealelõunal umbes 3-tunnine ekskursioon, mille käigus tutvume Montego Bay linna peamiste vaatamisväärsustega ning külastame peale päikeseloojangut 18. sajandist pärit Rose Halli koloniaalmõisakompleksi. Ringkäigu jooksul saame lühikese ülevaate Jamaica koloniaalajaloost ning kuulame küünlavalgel verdtarretamapanevaid lugusid julmast mõisaperenaisest.

3. PÄEV. VABA PÄEV VÕI HELENDAV LAGUUN
Vaba hommikupoolik rannamõnudeks. 
Pealelõunal on soovi korral võimalik vaadata kuulsat Helendavat laguuni (lisatasu eest). Laguunivesi hakkab vee liikumise peale helendama tänu seal elutsevate mikroorganismidele. Teeme laguunis u 45 minutilise paadisõidu ning soovijad saavad ka ujuda.

4. PÄEV. OCHO RIOS
Check-out Montego Bay hotellist ja transfeer Ocho Riose kuurorti. Sõiduaeg ca. 2 tundi. Pärastlõunal vaba aeg rannamõnude nautimiseks. 

5. PÄEV. VABA PÄEV VÕI PÄEV MYSTIC MOUNTAINS'I VIHMAMETSAS
Club Hotel Ocho Riose lähistel on mitmeid põnevaid vaatamisväärsusi. Soovijatel on võimalik veeta päev Mystic Mountains'i vihmametsas (lisatasu eest), kus on saab nii bobikelgu kui köisraudteega sõita. Köisraudteega üles- ja allamäge sõites avaneb kaunis panoraamvaade troopilisele loodusele ning Ocho Riose linnale. Pargis on liblikad ja pisikesed koolibrid, bassein ning veeliumägi. Siin on ka seiklusrada, kus saab puude otsas ronida. 

Hotellist u 5 km kaugusel on Dolphin Cove mereloomade park, kus on mitu korda päevas delfiini- ja haishowd ning saab delfiinidega ujuda. Pargist üle tee paikneb üks Ocho Riose piirkonna populaarsemaid aktiviteete ja enimpildistatud vaatamisväärsusi - Dunns River Falls, kus saab giidi kaasabil u 180 m lubjakiviterrassidel paiknevatest koskedest vastuvoolu üles ronida. 

6. PÄEV. KINGSTON JA BOB MARLEY MUUSEUM
Suundume pealinn Kingstonisse (u 1,5 tundi), kus tutvume linna peamiste vaatamisväärsuste, Trench Town getolinnaosa ja reggaelegend Bob Marley põneva muuseumiga.

7. PÄEV. VABA PÄEV
Vaba päev rannamõnude nautimiseks ja/või lähiümbruse vaatamisväärsuste külastamiseks.

8. PÄEV. NEGRIL 
Check-out hotellist ja transfeer Montego Bayst Negrili (u 3 tundi). Õhtul väljasõit kuulsasse Rick's Cafesse.

9. PÄEV. VABA PÄEV VÕI YS FALLS KOSKEDE KÜLASTUS
Külastame YS Falls koskesid (lisatasu eest), kus saab pildistada, ujuda ning soovi korral Tarzani kombel köite otsas rippudes kiikuda ning basseini hüpata, kuhu vesi voolab looduslikest allikatest. Pealelõunal sõidame mööda Jamaica pikimat, Black River jõge, kus elavad Jamaica krokodillid. 

10. - 11. PÄEV. VABAD PÄEVAD
Vabad päevad rannamõnude nautimiseks.

12. - 13. PÄEV. LEND MONTEGO BAY - FRANKFURT - TALLINN
Check-out ning sõit lennujaama. Lend Montego Bay-Frankfurt-Tallinn.

Reisikorraldajal on õigus teha reisikavas etteteatamata muudatusi.Viimati uuendatud 29. mai 2018
 
Kuumad pakkumised