City_search_magnifier
 
Kruiisipuhkus
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Lõõgastav puhkus kruiisilaeval

 

Unistad päikeselisest puhkusest koos merevaatega, ilma et peaksid liigselt muretsema kohvri pakkimise, transpordi ja majutuse pärast? Unistad erinevate eksootiliste paikade külastamisest?
Kui jah, siis kruiisipuhkus on just Sulle! Luksuslikul kruiisilaeval kulgeb aeg omasoodu – saad naudiskleda basseini ääres või erinevates sadamates ekskursioonidel osaledes laiendada oma silmaringi. Söök ja jook on igal juhul garanteeritud 24 tundi ööpäevas!

BALTIC TOURSI PÜSIKLIENDIPROGRAMM
Hakka Baltic Toursi püsikliendiks ning teeni igalt ostult reisiraha.
Reisiraha saad kasutada järgmiste ostude eest tasumisel.


Milline kruiis sobib just Sulle?
Lisaks meelepärasele sihtkohale on olulised veel järgmised nüansid:

1) Missugune on Sinu puhkamise stiil? Igal kruiisilaeval on oma stiil. Näites Celebrity laevad on luksuslikumad, Carnival sobib pidutsejatele, Royal Caribbeani laevad keskenduvad rohkem aktiivsetele tegevusetele nii laevapardal kui ka maal olles.
2) Millal soovid kruiisipuhkusele minna? Põhjamaade kruiisid toimuvad vaid hiliskevadest varasügiseni, samas kui soojamaakruiisid toimuvad aastaringselt.
3) Kui pikka kruiisipuhkust soovid? Võid ringi seilata mõnest päevast kuni mitme nädalani. Üks on aga kindel - mida pikem ja kallim kruiis, seda eakamad on kruiisil puhkajad.
4) Kui suur on eelarve? Enamus kruiise ei sisalda maapealseid ekskursioone. Kui aga maapealsed tegevused on Sinu jaoks olulised, saad kokku hoida näiteks kajuti hinna pealt, broneerides aknaga kajuti asemel sisekajuti.
5) Millal ja kuidas süüa? Kuigi hea toit ei puudu üheltki kruiisilaevalt, on oluline teada, kas toitu pakutakse kohvikulaadse bufeelaua või a’la carte restorani stiilis või hoopiski mõlemas.
6) Millal minna? Koolivaheajad tähendavad laevatäit lapsi. Väljaspool vaheaegasid on suurem võimalus saada hea diil.
7) Suurus loeb. Väiksemad laevad tähendavad vähem rahvast ning vähem rüselemist sadamates. Samas, kui kardad merehaigeks jäämist, siis arvesta, et mida suurem on laev, seda vähem laev kõigutab. Broneeri sisekajut laeva keskpaigas, kus on vähem loksutamist.
8) Pea silmas ka laevade marsruuti. Mõned laevad keskenduvad rohkem maapealsetele ekskursioonidele, samas teised pööravad enam rõhku veepealsele kruiisitamisele. Vali selline kruiis, mis vastab rohkem Sinu ootustele ja eelistusetele!


Royal Caribbean International
Royal Caribbeani kuulub 22 kruiisilaeva, mis seilavad 233 sihtkohta 72 riigis 6 kontinendil.
Laevad on suured ning pardal jagub tegevusi küllaga.
Laevad jagunevad kuude klassi, vaata lähemalt siit>>
Maksetingimused>>
Tühistamistingimused>>
Muu oluline info>>

Celebrity Cruises
Celebrity Cruises kuulub samuti Royal Caribbeani gruppi. Kui Royal Caribbeani sihtgrupp on pigem nooremapoolne aktiivne puhkaja või perega reisija, siis Celebrityl kruiisitajad on pisut eakamad ning väärikamad. See aga ei tähenda, et lapsed ei oleks Celebrity laevadel oodatud – ikka on, kuid laevadel on lihtsalt vähem tegevusi lastele. Celebrity kruiisid pakuvad lisaks uutele põnevatele sihtkohtadele ka pisut rohkem rahu ja vaikust.
Broneerimistingimused>>
Muu oluline info>>

Azamara Club Cruises
Azamara Club Cruises väikesed hubased butiiklaevad seilavad suurtest kruiisilaevadest tavapärasest erinevatesse sihtkohtadesse, peatudes sadamates sageli lausa kaks päeva.
Tule naudi fantastilisi gurmeeelamusi ning suurepärast teenindust Azamara luksuslaevade pardal!
Maksetingimused>>
Tühistamistingimused>>
Muu oluline info>>

Hurtigruten
Norra firma Hurtigruteni 12 laeva seilavad piki Norra rannikut ja fjorde. Valida on nii edasi-tagasi, lõunasuunalise kui ka põhjasuunalise kruiisi vahel.  Veel üks  Hurtigruteni laev viib mööda jäiseid mereteid  suviti  Gröönimaale ja Teravmägedesse ning talviti  Antarktikasse.
Makse- ja tühistamistingimused>>


Lisainfo ning tellimine Baltic Toursi puhkusereiside osakonnast.

Telefon:  740 0000, 630 0400


Tutvu kruiisireiside valikuga siin:
Viimati uuendatud 11. juuli 2019
 
Kuumad pakkumised