City_search_magnifier
 
Reisikava
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Reisikava

 
1. PÄEV. LEND TALLINN - AMSTERDAM - MADURODAM - HAAG - DELFT 
Koguneme kell 06:45 Tallinna lennujaamas, kus reisijatele väljastatakse vajalikud reisidokumendid.
Lend Tallinn - Amsterdam kell 08:35-10:00 (kohalikud kellaajad, lennunumber BT621). Palume kontrollida kogunemise ja väljalennu aega ka vahetult enne reisi!

Tere tulemast Hollandisse!
Reisi alustuseks sõidame Madurodami, kus uudistame miniatuurset Hollandit pargis, kus on välja toodud Hollandi tuntuimad vaatamisväärsused. Jalutuskäik Haagis, kus asuvad Madalmaade parlamendihoone ja kuninganna residents. Edasi suundume Delfti linna, mis on maailmakuulus oma sini-valge keraamika poolest. Külastame keraamikatehast, et tutvuda selle Hollandile iseloomuliku käsitööga.
Majutume 4 järgneval ööl Aalsmeeri kesklinnas. Aalsmeer on tüüpiline armas Hollandi väikelinn oma iseloomuliku arhitektuuriga. Aalsmeer on rahvusvaheliselt tuntud lilleoksjonide toimumise kohana.

ringreis, eestikeelne ringreis, kultuurireis, rühmareis, eestikeelne rühmareis, Germalo, Fix Ideed, Baltic Tours, Amazonas reisid2. PÄEV. AALSMEERI LILLEOKSJON - ALKMAARI JUUSTULAAT - ZAANSE SCHANS – VOLENDAMI KALURIKÜLA
Hommikusöök. 
Varahommikul sõidame vaatama Aalsmeeri lilleoksjoni, kus müüakse, pakendatakse ja saadetakse igal hommikul teele üle maailma tuhandeid lilli.  Edasi suundume Alkmaari, mis on kuulus oma traditsiooniliste juustulaatade poolest, mida peetakse linna peaväljakul. 

Sõidame Zaanse Schansi vabaõhumuuseumi, kus saab tutvuda tüüpilise vana Hollandi külaeluga, nautida idüllilisi tuulikutega vaateid, vanu majakesi ja kanaleid.  Vaatame, kuidas valmistatakse ehtsat Hollandi juustu, saame seda maitsta ja kaasa osta. Külastame puukingatöökoda ning vaatame, kuidas valmivad kuulsad Hollandi puukingad. Külastame Volendami kaluriküla, mida loetakse üheks maaliliseimaks paigaks Hollandis. Kalurid müüvad siin kaldapealsel oma toodangut ning miks mitte just siin proovida kuulsat Hollandi värsket heeringat sibula ja ürtidega.

3. PÄEV. KUULUS LILLEPARAAD - KEUKENHOFI LILLEAIAD
Hommikusöök. Traditsiooniliselt iga aasta kevadel toimub Hollandis kuulus lilleparaad, mida tuleb vaatama rahvast kaugemalt ja lähemalt. Jälgime meiegi seda suurejoonelist kümmekond kilomeetrit pikka rongkäiku, mis koosneb lillekompositsioonidega kaunistatud liikuvatest platvormidest.
Imetleme ainulaadseid Keukenhofi lilleaedu ja lillepaviljone, kus on istutatud ligi kuus miljonit tulbisibulat. Aiad pakuvad huvi nii tõelisele aednikule kui ka lihtsalt silmailu nautlejale.

ringreis, eestikeelne ringreis, kultuurireis, rühmareis, eestikeelne rühmareis, Germalo, Fix Ideed, Baltic Tours, Amazonas reisid4. PÄEV. AMSTERDAM
Hommikusöök. Täna tutvume Madalmaade pealinnaga. Suundume Amsterdami ja linnaekskursioon: Damraki tänav, Amsterdami keskväljak Dam, kanalite labürint ja Münditorn. Jalutame värvikireval lilleturul, kus on võimalus osta lillesibulaid. Vaba aeg Amsterdamis. Võimalus külastada muuseume: Riigimuuseum (Rembrandti jt vanade meistrite teosed).
Teeme unustamatu laevasõidu kanalitel ja jalutame õhtuses Punaste laternate linnaosas.
 
5. PÄEV. LEND AMSTERDAM - TALLINN
Hommikusöök. Transfeer lennujaama, lend Amsterdam-Tallinn kell 10:15-13:35 (kohalikud kellaajad, lennunumber BT622).

Vastutav reisikorraldaja jätab endale õiguse teha reisikavas muudatusi.



Viimati uuendatud 13. oktoober 2020
 
Kuumad pakkumised