City_search_magnifier
 
Ekskursioonid
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Ekskursioonid

 
Guinessi laohoone- Dublini külastajamagnet nr.1 
Hind al. 18 €/in.

Reis Dublinisse ei oleks täielik ilma  Guinnessi laohoone  külastuseta. 
Ekskursioon on uskumatu teekond 7.korrusel läbi põneva ajaloo ja maailmakuulsa õlle valmistamise. Guinnessi laohoones viimasel korruseö asub Gravity baar , Baaril  on maast laeni aknad ning millest, avaneb imeline vaade Dublini linnale. Iga külastus sisaldab ekskrusiooni lõpus ka tasuta klaasikest Guinnessi õlut Gravity baaris

 Ilma giidita iseiseisvalt külastamiseks! ( Eskrusioonid toimuvad igapäevaselt 9.30-17:00)
 

Viski ja lossid 1 päev
Hind al. 65 €/in.
  • 08:30 väljasõit Suffolk street
  • 10:00 Tullamore D.E.W. Külastuskeskus- teekond kulgeb läbi 2 sajandi piiritusteha ajalugu, mille käigus saab teada kuidas Iiri viskit tehakse ja mis teeb selle ainulaadseks! Ekskursioon lõppeb viski maitsmisega.
  • 12:00 Birri loss ja selle aiad ning teaduskeskus.  Birr loss on ainulaadne sellepoolest, et lossi ei ole muudetud hotelliks ning selles elavad ikka esialgse pere Earls of Rosse järeltulijad juba 400 aastat. Samuti
  • 15:20 Kilbeggan piiritustehas. Avasta ajalugu ja Iiri viski tegemise protsessi. Kilbeggani piiritusetehas on Iirimaa vanim ja tegutseb aastast 1757.
  • 17:45 saabumine Dublinisse

Öine Dublini jõekruiis 1h
Hind al. 21 €/in.

Muusikaline öö jõekuriis on ainulaadne ja põnev asi, mida teha öises Dublinis. Astu  pardale, kus sind ootab lõbus seltskond ja muusika. Interaktiivne ekskursioon öises Dublin südames, on parim viis õppida tundma linna, rahvast  ja muidugi muusikat. City by Night Tour pakub imelisi vaateid Dublini populaarseimates kvartalites.


Viimati uuendatud 08. detsember 2015
 
Kuumad pakkumised